Pobočky zítřka – videopointy a specialista na druhém konci země

2. 2. 2016 v sekci Glosa

Firmy budoucnosti vědí, že komunikace se zákazníky bude klíčová. Snaha o jejich pozornost povede ke zkoušení a zavádění nových trendů. Na co se tedy můžeme těšit?

Společnosti typu mobilních operátorů, bank a další nepřestanou investovat do poboček ani v budoucnu. Už ale nebudou vypadat jako ty, které známe nyní. Zákazníkům se představí pobočky budoucnosti.
Zásadní bude inteligentní distribuce obsahu (několik obrazovek s informacemi – o nových produktech, další s odlehčeným obsahem atp.) a snaha o co nejvíce personalizované prostředí (zákazníka čtečka pozdraví, upozorní pracovníka pobočky o používaných produktech atd.).
Společnosti jsou si vědomy toho, že ne každý zaměstnanec je schopen se perfektně orientovat ve všech nabízených produktech či znát každé zboží do sebemenšího detailu. Nabídnou tak řešení pomocí videopointů. Tím získají místo, kde zákazníkům poskytnou odborné služby na několika metrech čtverečních. Specialista přitom může sedět v jiné pobočce nebo městě. Provázanost systémů bude klást nové nároky na bezpečnost. Otevírá se téma jak bezpečně autorizovat klienta přímo na pobočce, proto se znovu otevírá téma osobních dokladů, hesel a biometrie.

Co myslíte, že ještě čeká v budoucnosti na zákazníky? Budou ještě potkávat živé zaměstnance, nebo se vše přesune jenom do virtuálního světa?

Vaše SOCA

 


Tento web používá cookies. Více informací ROZUMÍM